Autorka tego bloga należy do grupy „Twoja odskocznia”, z tego też powodu strona korzysta z płatnych linków. Ujmując to krócej i bardziej zrozumiale – autorka zarabia, a czytelnicy nic na tym nie tracą. Te linki są całkowicie bezpieczne dla komputerów, tabletów i smartphone-ów pod warunkiem, że postępuje się zgodnie z instrukcją, czyli nie klika w reklamy, nic nie ściąga na swój sprzęt, a jedynie odczekuje symboliczne pięć sekund i przechodzi dalej. Za wszelkie utrudnienia autorka bloga przeprasza, za waszą aktywność jest wdzięczna, a prywatnie pozdrawia i życzy dobrej zabawy podczas czytania.

Link do instrukcji – KLIK

„Na kartkach pamiętnika” (zakończone)Opowiadanie publikowane
5.02.2017 – 27.03.2018

Klara, będąca już staruszką, pragnie rozliczyć się z przeszłością. W tym celu zamierza dopełnić pamiętnik, który pozostawił po sobie pewien niegdyś obecny w jej życiu mężczyzna.
Jak żyło się kobiecie w drugiej połowie XIX wieku?
Ona sama zaczyna swoją opowieść od przestrogi – „ostrożnie z marzeniami, bo mogą się spełnić”.
Zapraszam na zwiastun:

Spis treści:
Szósty wpis Artura – „Czas na szczerość”

7 komentarzy:

 1. Cześć!
  Od jakiegoś czasu obserwuję to dziwne zjawisko jakim jest usuwanie dotychczas dostępnych rozdziałów, zarówno z bloga, jak i Wattpada, i wstawianie ich od początku tutaj. Zastanawiam się, czemu to służy, więc postanowiłam w końcu zapytać, bo już sporą część rozdziałów miałam za sobą, kiedy byłam zmuszona zrobić sobie przerwę. A po powrocie zastałam własnie taki stan rzeczy. Postanowiłam więc spytać tutaj, bo nie wiem, gdzie jeszcze mogłabym to zrobić - czy cała historia jest w jakiś sposób zmieniana, poprawiana pod jakimiś względami, czy po prostu publikowana od początku, bo tak?
  Będę śledzić uważnie pojawianie się kolejnych części aż dotrę do tych rozdziałów, których jeszcze nie czytałam.
  Pozdrawiam,
  AA.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Publikuję od nowa, bo przenoszę wszystko na autorski, a przy okazji poprawiam. Znaczących zmian w fabułę jednak nie będzie. Jeden rozdział zostanie tylko dodany pomiędzy te, które czytałaś i to tyle.
   Pozdrawiam.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź, teraz wszystko jasne. Czekam więc cierpliwie i życzę weny!
   AA.

   Usuń
 2. Bardzo ładny trailer :) A co to za film/serial?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Dama w czarnym welonie" - polecam ;)
   Trochę naiwny, ale mnie tam się podobał.

   Usuń
  2. Dzięki - z pewnością obejrzę :)

   Usuń
 3. Dzień dobry!
  W związku z ostatnio wprowadzonymi zmianami na Katalogowo, informuję, że do „Polecanych” można się teraz dostać również na podstawie ocen wystawionych przez ocenialnie z nami współpracujące, czyli „Kostruktywną Krytykę Blogów” oraz „Wspólnymi Siłami”.
  Stałą reklamę w naszej zakładce zapewnia ocena co najmniej dobra (4).
  Opowiadanie „Na kartkach pamiętnika” uzyskało odpowiednią ocenę na WS oraz jest reklamowane przez nasz katalog, dlatego jeśli jesteś zainteresowana dodatkowym wyróżnieniem, proszę, zostaw mi informację w zakładce „Poprawki, pytania, sugestie”.
  Pozdrawiam serdecznie
  Ayame
  Katalogowo

  PS. Przepraszam, jeśli uznasz tę wiadomość za spam, nie chciałam Cię urazić. :)

  OdpowiedzUsuń