Zareklamuj się

Miejsce na Twoją reklamę
Reklama dźwignią handlu

Kieruję się kilkoma zasadami:
Nie bawię się w „czytanie za czytanie”
Nie czytam nikogo kto nie czyta nikogo
Czytam tylko to co mi się podoba

A co mi się podoba?
Lubię dorosłą tematykę, dlatego wszelkie opowiadania pisane w bardzo małoletnim stylu odpadają. Nie przepadam za zbytecznymi udziwnieniami w stylu „osładzanie rzeczywistości”. A z romansów preferuję te trudne związki, niemal niemożliwe, z pewnością skomplikowane. Nie przeszkadza mi brutalność, nie zraża mnie krew, nie mam przeciwwskazań do scen pełnych agresji czy erotyzmu. Myślę, że tak naprawdę jest niewiele opowiadań, które są w stanie przykuć moją uwagę na dłużej.

Chętniej zaglądam do opowiadań osób, które poświęciły choć pięć minut mojej twórczości. Pomyśl, dlaczego ja mam sprawdzać czy to co Ty piszesz mi się podoba, jeśli Ty nie sprawdziłeś, czy to co piszę ja jest w stanie zainteresować Ciebie?

7 komentarzy:

 1. Wróciłam, jestem! I jest rozdział!
  http://niewinne-grzechy.blogspot.com

  Pozdrawiam,
  CM Pattzy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wpadłem się przypomnieć!
  „Skradzione dziecko”, rozdział 18 już opublikowany.
  Przewiduję jeszcze dwa rozdziały plus epilog.
  Link do opowiadania
  Link do trailera

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam Cię serdecznie na moje opowiadanie.
  W jednej z zakładek napisałaś, że czasem czytasz fantastykę, ja piszę science-fiction, a mój pomysł wydaje mi się całkiem oryginalny (być może w stosunku do siebie nie jestem obiektywna). Jeżeli miałabyś chęć i czas, to zapraszam do lektury. Jestem ciekawa Twojej opinii na temat tego, co piszę.

  PS. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie opublikujesz coś na "Gówniarzach", bo właśnie skończyłam czytać prolog i jestem ciekawa co będzie dalej.

  http://oczy-w-ogniu.blogspot.com

  (drugie opowiadanie fantasy: http://nie-szukaj-siebie.blogspot.com)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na prolog nowego opowiadania! :) https://blogowapustka.blogspot.com/p/prolog.html Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam, chciałabym serdecznie zaprosić Cię na Land of Grafic, gdzie każdy blogger może znaleźć bądź zamówić odpowiedni szablon na swojego bloga.
  Obecnie obchodzimy Miesiąc Tematyczny, więc jest co oglądać! Raz jeszcze zapraszam:
  land-of-grafic.blogspot.com

  Aveline

  OdpowiedzUsuń
 6. Rzuciło mi się u kogoś w komentarzu w oczy, że odchodzisz z blogowania. To prawda?

  OdpowiedzUsuń
 7. Chciałam Cię zaprosić na mojego fan pega. Znajdziesz tam opowiadanie o szkole Świętej. Mówiąc ściśle te rozdział, które dotąd opublikowałam. Poprzednio stwierdziłaś, że nie możesz się odnaleźć w etykietach i powinnam stworzyć odpowiednią zakładkę. Na razie przez najbliższe tygodnie, raczej nie zdołam tego zrobić. Jestem obecnie w rozjazdach, więc rzadko zaglądam na blogi. Zatem, jeżeli masz ochotę i znajdziesz czas, to zapraszam.

  OdpowiedzUsuń